• ZAJĘCIA OTWARTE DLA SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ „GÓRY DLA ROZWAŻNYCH”

• 02.03.2020 20:42
      • O zachowaniu bezpieczeństwa podczas wędrówek po górskich szlakach mówiła pani Emilia Jetka na zorganizowanych w lutym w świetlicy szkolnej zajęciach otwartych z udziałem gości „Góry dla rozważnych”.

• Niebezpieczeństwa i niedogodności niezależne od nas omawiała w części multimedialnej. Uczniowie uważnie i  z zainteresowaniem słuchali i bez problemu poradzili sobie z nowo poznanym słownictwem w rozsypance - przestawiance literowej. Nie mieli także problemu z zapakowaniem przydatnych gadżetów do plecaka na górską wyprawę, a podrzucone przypadkowo kukułcze jaja wniosły akcent humorystyczny.

Zadanie plastyczne wzbudziło ciekawość, tym bardziej, że dało dzieciom możliwość wyboru materiałów potrzebnych do jego wykonania. Gadżety i pamiątki z gór oraz tematyka zajęć sprawiły, że przez chwilę poczuliśmy „górski klimat”.

Galeria zdjęć z zajęć TUTAJ