• „OWOCOWO – WARZYWNO – MLECZNA KRAINA”,  NA ZDROWIU SKORZYSTA CAŁA RODZINA.
      • „OWOCOWO – WARZYWNO – MLECZNA KRAINA”, NA ZDROWIU SKORZYSTA CAŁA RODZINA.

• 08.04.2020 20:06
      • W marcu na jednej z lekcji w klasie III a odbyły się warsztaty kulinarne.

• Pani Ewa Kaiser oraz pani Jolanta Hapońska pokazały sposoby wykorzystania produktów, które uczniowie klas I – V otrzymują w ramach szkolnego programu „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Mleko w szkole”, a także innych dodatków owocowych, warzywnych i mlecznych.

Z odsieczą przybył sprzęt ciężki, czyli wyciskarka oraz blender, które w dłoniach pań wychowawczyń zdziałały prawdziwe cuda.

Otrzymaliśmy zdrowe i pyszne mikstury: kefiry, jogurty, smoothies, a dzieci degustowały wg swojego upodobania. Praktyczna lekcja dodała dzieciom mnóstwo energii i z pewnością zostanie na długo w pamięci. Można ją wykorzystać w swoim domu zachęcając do „zdrowego miksowania” całą rodzinę.

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ