• TUTAJ JEST MOJE MIEJSCE

• 08.04.2020 20:40
      • Każdego roku w okresie wiosennym nasza placówka „otwiera swoje drzwi” dla dzieci w wieku przedszkolnym, które niebawem rozpoczną naukę w pierwszej klasie.
      • Taki dzień nie zdarza się często. Dla rodziców jest doskonałą okazją do zapoznania się z pomieszczeniami szkoły. Mają oni możliwość konsultacji i konwersacji z gronem pedagogicznym w przedziale klas I – III. Mogą też obserwować swoje pociechy podczas zabaw i zajęć w zorganizowanych na tę okazję „stacjach”. Zobaczą, jak zachowują się ich pociechy w nowym otoczeniu.

Dla przedszkolaków uczestnictwo w „Dniu Otwartych Drzwi” jest okazją do kolejnej zabawy i do poznania przyszłej placówki nauczania.

Grono nauczycieli klas I – III przygotowało kilka stanowisk zabawowo – zajęciowych o różnorodnym charakterze, aby dzień ten był wyjątkowy, a główni zainteresowani spędzili go w miłej i przyjaznej atmosferze.

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ