• „ZIELONO WOKÓŁ NAS”

• 28.04.2022 12:02
      • Od dwóch lat w świetlicy szkolnej realizowany jest projekt: Zielono wokół nas,

polegający na  tworzeniu doniczkowych kompozycji kwiatowych.

Pielęgnowaliśmy je z wielkim zapałem a większość z nich właśnie zakwitła i jest gotowa, aby zawitać w Państwa domach.

Naszym celem jest pozyskanie symbolicznych darowizn w zamian za wytwory naszej pielęgnacji na rzecz nowych elementów placu zabaw, które uatrakcyjnią czas spędzony na terenie szkoły. Czy plan uda się zrealizować, czy będą jego dalsze kontynuacje, czas pokaże, ale zawsze warto podjąć wyzwanie.

Zwracamy się z prośbą do Państwa o pomoc w rozpowszechnianiu, zapraszaniu i pozyskiwaniu chętnych osób, które chciałyby poprzez nabycie roślin doniczkowych z naszej cierpliwie wypracowanej kolekcji przyczynić się do wzbogacania szkolnego placu zabaw, aby dalej i lepiej służył obecnym uczniom i następnym pokoleniom.

Zapraszamy codziennie do świetlicy w godzinach 7.00-16.00.

Dodatkowo zapraszamy także podczas najbliższej wywiadówki szkolnej.