• WSPARCIE DLA RODZICA – DOBREM DLA DZIECKA

• 23.02.2020 19:03
      • W bieżącym roku szkolnym dyrekcja wraz ze szkolnymi specjalistami: szkolny pedagog, szkolny psycholog, organizuje cykl czterech tematycznych spotkań dla rodziców o charakterze psychoedukacyjnym pod nazwą „Grupa wsparcia dla rodziców”.

• Spotkania mają otwartą formułę, rodzice mogą uczestniczyć we wszystkich lub korzystać z tematów, istotnych dla siebie.

Cele:

• wzmocnienie kompetencji wychowawczych,
        • uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu pedagogiki i psychologii,
        • otrzymanie wsparcia od uczestników doświadczających zbliżonych trudności wychowawczych.

Tematyka spotkań:

• problemy zgłaszane przez rodziców do specjalistów szkolnych oraz wyzwania rodzicielskie, jakie niesie współczesna rzeczywistość i samo życie.

Harmonogram:
        28.10.2019„Dziecko w rozwodzie”, osoba prowadząca: Monika Sengerska
        16.12.2019„Kara, czy konsekwencja – jak reagować na niewłaściwe zachowanie dziecka”, osoba prowadząca: Anna Kiszewska
        24.02.2020 – „Kiedy pozwolić, kiedy zabronić? Jak z szacunkiem i miłością wyznaczać granice?, os. prowadząca: Magdalena Matracka-Paul
        20.04.2020 – „Dziecko w sieci”, osoba prowadząca: Monika Smugała

Więcej zdjęć i informacji TUTAJ