• Z DIETETYKIEM PO ZDROWIE

• 08.04.2020 19:40
      • Do naszej szkoły przyjęła zaproszenie i przedstawiła prezentację:

pani Natalia Makowska - dietetyk medyczny Poradni Dietetycznej „Flowfit”.
      • Podczas spotkania z uczniami omawiała zasady zdrowego stylu życia zgodne z zasadami Nowej Piramidy Zdrowia zatwierdzoną przez Instytut Żywności i Żywienia. Zachęcała do promowania zdrowego odżywiania poprzez wybieranie naturalnych produktów i do spędzania wolnego czasu w aktywny sposób.

Jako dietetyk dziecięcy, kliniczny, sportowy i specjalista w dietoterapii doskonale rozumie konieczność rozpowszechniania wiedzy na temat promocji zdrowia wśród dzieci i młodzieży, bo społeczność szkolna jest gotowa do podejmowania nowych, zdrowych wyzwań, chętna do współpracy dla własnego zdrowia, poprawy samopoczucia i lepszego życia.

Lekcja z panią dietetyk rozpoczęła w naszej szkole serię wydarzeń pt. „Piramida zdrowia na start”.

WIĘCEJ ZDJĘĆ  TUTAJ