• „PIRAMIDA ZDROWIA” – W KAŻDEJ KLASIE

• 08.04.2020 19:20
      • Lekcje z „Piramidą Zdrowia” ruszyły pełną parą. W każdej klasie zagościł plakat piramidy żywieniowej, a nauczyciele chętnie przeprowadzali lekcje o tematyce zdrowotnej dla uczniów.

• Prowadzący wykorzystywali nie tylko plakaty piramidy, uczniom zostaną w pamięci lekcje z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, piramidy w formie dużych puzzli, filmów demonstracyjnych. Nie zabrakło kolorowanek, wyklejanek dla młodszych uczniów o tematyce żywieniowej i aktywności sportowej.

Przekazaną wiedzę uczniowie wykorzystają na każdą okazję, na całe życie.

Ruszyła seria konkursów szkolnych na różnych poziomach klasowych:

• Konkurs plastyczny „Piramida 3 D”, nauczyciel odpowiedzialny: pani Ewa Kruczek
        • Konkurs plastyczny „Piramida z angielskim akcentem”, nauczyciel odpowiedzialny: pani Joanna Stylo
        • Konkurs informatyczny „Logo stołówki szkolnej”, nauczyciel odpowiedzialny: pan Łukasz Jahnke.

Na zdjęciach:

Wychowawca klasy I e, pani Iwona Szwoch przeprowadza lekcję o promowaniu zdrowia.

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ