• SPORTGENERACJA „ Z PODWÓRKA NA BIEŻNIĘ”

• 04.10.2021 19:31
      • W dniu 29 września nasza szkoła wzięła udział w akcji promującej wychowanie przez sport. Na obiektach OSiR – na stadionie miejskim odbyła się duża impreza lekkoatletyczna
        „Z podwórka na bieżnię”. W tym roku szkolnym również uczniowie naszej szkoły zasilili grupę młodych sportowców, którzy zmagali się na bieżni w różnych kategoriach biegowych. Nasza grupa liczyła przeszło 50 zawodników z klas 4-6.
      • Każdy zawodnik podczas imprezy otrzymał medal upominkowy i koszulkę. Pośród naszych uczniów znaleźli się również zwycięzcy indywidualni : RUSIEWICZ TYMON 5B (w swoim roczniku zwyciężył wszystkie trzy konkurencje indywidualne biegowe30m, 30m przez płotki, 200m), HEIECK JULIA 7F (najlepsza w biegu na 30m przez płotki), WOJTAL MAJA 7F (najlepsza w biegu na 30m).
        Dla uczestników imprezy czekały również inne atrakcje takie jak: dmuchane zamki, zabawy integracyjno-ruchowe, przy każdej konkurencji zawodnicy otrzymywali owoce oraz wodę co sprzyja zdrowemu odżywianiu. Świeże powietrze, odwaga do zmagań sportowych oraz Pan Sebastian Chmara jako wodzirej, czego chcieć więcej. Uśmiech podopiecznych i ich sukcesy gwarantują meldunek w tym samym miejscu się za rok!

Galeria zdjęć: TUTAJ