• „O  Makaronach  w kilku odsłonach”
      • „O Makaronach w kilku odsłonach”

• 22.11.2022 12:02
      • Seria: zajęcia dydaktyczne.
        Standard I – promocja zdrowia
        Standard II - klimat społeczny w szkole.

„O  MAKARONACH  W  KILKU  ODSŁONACH”

Makaron pod wieloma postaciami i przygotowywany na wiele sposobów gości na stołach u większości ludzi.
         O walorach tego produktu, jego składzie, rodzajach, jakości, kształtach zgodziły się opowiedzieć zaproszone do świetlicy: koordynator SzPZ - pani Magdalena Miloch oraz intendent naszej szkoły - pani Michalina Kitowska.
         Tematycznie przygotowana prezentacja multimedialna, makaronowa wystawa oraz ciekawe opowieści o genezie makaronu zachęcały do słuchania i zadawania pytań.
         Wśród uczestników świetlicy gościła także klasa III c wraz z wychowawczynią, a całości pokazu przyglądali się zaproszeni goście. Po prezentacji wszyscy uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o makaronach a chętni degustowali przygotowany odpowiednio makaron razowy.
         Było bardzo ciekawie.