• ŚNIADANIE DAJE MOC

• 20.02.2020 16:34
      • Dnia 8 listopada z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Śniadania w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia otwarte "Śniadanie daje moc", podczas których pani Patrycja Zieman  przedstawiła prezentację multimedialną  - "Zasady zdrowego żywienia w oparciu o nową piramidę zdrowia".

• Nauczyciele świetlicy prezentowali przykłady zdrowego śniadania i zdrowych przekąsek, które dzieci mogą wziąć na drugie śniadanie do szkoły. Pani Emilka Jetka przedstawiła zdrowe zamienniki lubianych przez dzieci płatków śniadaniowych i słodyczy. Z kolei pani Mirela Pietrzak zaprezentowała różne rodzaje ogólnodostępnych wartościowych bio - soków. Pani Katarzyna Konkolewska pokazała dzieciom mobilną aplikację ułatwiającą zdrowe zakupy. Aplikacja ta pozwala w prosty sposób sprawdzić wartość odżywczą kupowanych przez nas produktów.  Stoiskiem ze zdrową mąką zajęła się pani Bogusława Bałdzikowska. Nad całością akcji czuwała kierownik świetlicy pani Iwona Cieślik.

GALERIĘ ZDJĘĆ Z  ZAJĘĆ MOŻECIE ZOBACZYĆ TUTAJ