• POWRÓT DO SZKOŁY – ZAJĘCIA W ŚWIETLICY

• 10.06.2020 18:07
      • Jednym ze skutków odmrażania gospodarki w Polsce w okresie pandemii była możliwość otwarcia szkół celem umożliwienia rodzicom powrotu do pracy a dzieciom zapewnienia zajęć opiekuńczych.

• Zarówno rodzice jak i wychowawcy zapoznali się z wszelkimi procedurami i przepisami zasad bezpieczeństwa, aby umożliwić dzieciom jak najlepsze spędzanie czasu wolnego w świetlicy w tym okresie.

Zajęcia zajęciami, ale o higienie nie zapominamy. W szkole zamontowano dozownik ze środkiem do dezynfekcji rąk

i natychmiast przeprowadziliśmy lekcję udzielania prawidłowej higieny. Nowoczesny gadżet na stałe wpisał się w codzienne użycie, cieszy, edukuje i zabezpiecza.

Szkolna pielęgniarka, pani Katarzyna Wiśniewska podczas spotkania w świetlicy przypomniała o szczególnych zasadach higieny w czasach panowania zakażeń koronawirusem, lecz wspólnie z przyjemnością stwierdziliśmy, że dzieci posiadają niezbędną wiedzę a rodzice doskonale przygotowali swe pociechy i zaopatrzyli w potrzebną wiedzę na powrót do szkoły w tym trudnym okresie.

Dbając o zdrowie swoje, dbamy o innych!

Więcej zdjęć z zajęć możecie zobaczyć TUTAJ