• „ŻYWA   NATURA”

• 25.03.2022 09:25
      • Seria: zainteresowania i talent

„ŻYWA   NATURA”

Bartosz z klasy Va obdarowany niezwykłym talentem plastycznym był gościem zajęcia głównego w świetlicy szkolnej,

podczas którego prezentował swój dorobek prac plastycznych wykonanych techniką graficzną pt: Żywa Natura.

Jak widać można pokochać ołówek i doskonale stosować go jako narzędzie malarskie.

Bartek już od pierwszej klasy jest stałym uczestnikiem świetlicy szkolnej, od zawsze kiedy pamiętamy interesował się biologią, jego domeną są owady i stąd taka tematyka pojawiła się na pracach plastycznych Bartka. Początki jego obecnych prac sięgają klasy IV, ale obecnie obserwujemy,

że nie ma dnia w świetlicy, bez narysowanej kolejnej pracy.

Dwie teczki, do których chowane są kolejne prace zanim trafią na szczególną tablicę talentów plastycznych po prostu pękają w szwach.

Przedstawiane prace są bardzo szczegółowe, na niektórych pojawiają się wspomniane owady, każde drzewo, krzew, bylinę, a nawet roślinę doniczkową w świetlicy na swoich pracach potrafi nazwać.

Po konsultacji i rozmowie z rodzicami dowiadujemy się, że Bartek nie pobierał żadnych profesjonalnych nauk w dziedzinie rysunku,

zatem z pewnością jest to talent. Bartek już przygotowuje następny temat prac z zakresu żywej natury, ale z elementami fantastyki.

Brawo Bartek, czekamy na Twoje kolejne prace i życzymy sukcesów.