• „SPORTOWA   PASJA”

• 25.03.2022 11:47
      • Seria: zainteresowania i talent.                         Standard II: klimat społeczny w szkole.

„SPORTOWA   PASJA”

O nietypowej sportowej pasji jak na tę kategorię wiekową opowiadał w świetlicy Michał z klasy V b.

Nasz gość przybył z niezbędnymi i charakterystycznymi gadżetami w tej dyscyplinie. Doskonale operował nazewnictwem z zakresu dyscypliny bokserskiej, a trenował od niespełna dwóch lat.

Jak usłyszeliśmy od ucznia w tej dyscyplinie można spróbować swoich sił, można doświadczyć upadków, jednak to nie zniechęciło Michała do kontynuowania bokserskiej pasji. Ten sport umacnia charakter, uczy myślenia i szybkiego reagowania, logicznych przemyśleń i dokonywania wyborów. Podczas części praktycznej Michał prezentował postawy i omawiał zasady bezpiecznego reagowania.

Uczniom bardzo się podobało, tak rzadko można spotkać przyszłego boksera w tak młodym wieku.

Gratulujemy sportowej pasji i życzymy osiągania sukcesów na sportowej arenie.