• „JESIENNY SPACER SYMPATYKÓW PSP4 Z NORDIC WALKING”

• 19.10.2022 10:27
      • Seria:zajęcia poznawcze.

Standard II: klimat społeczny społeczności szkolnej

„JESIENNY SPACER SYMPATYKÓW PSP4 Z NORDIC WALKING”
        Dnia 10.10.2022 Zespół Szkoły Promującej Zdrowie zorganizował wspólny, godzinny spacer z kijkami trekkingowymi dla sympatyków PSP Nr 4 „Jesienny Nordic Walking z PSP Nr4”. W akcji wzięli udział wszyscy, którzy chcieli w tym dniu po prostu wspólnie pospacerować, z pożytkiem dla zdrowia i satysfakcji osobistej. Część sympatyków naszej szkoły zabrała ze sobą znajomych i rodzinę. W ten sposób uzbierała się grupa wielopokoleniowa, 24- osobowa.
         Zaszczytem dla nas był udział Pani Reginy Sikorskiej, która na co dzień organizuje wyjścia Nordic walking w SCK.
        Przed spacerem wszyscy brali udział w krótkiej rozgrzewce przed budynkiem szkoły, którą prowadziła koordynator akcji, nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole, instruktor nordic walking Pani Magdalena Miloch.
        Jesienna aura sprzyjała inicjatywie, więc wszyscy zadowoleni wspólnie przemaszerowali zaplanowaną wcześniej trasę, która przebiegała chodnikiem między innymi wzdłuż: Os. Kopernika, ul. Reymonta, ul. Armii Krajowej, ul. Pelplińskiej, ul. Kopernika, os. Szumana.
        Na zakończenie akcji chętne osoby udały się do szkoły na zdrowy poczęstunek .
         Wszyscy sympatycy już się nie mogą doczekać kolejnych spacerów , które na pewno odbędą się w niedługim czasie. Planujemy zimowy, wiosenny, letni i leśny spacer nordic walking, na który już zapraszamy wszystkich zainteresowanych a zwłaszcza sympatyków PSP 4.