• PO ZDROWIE DO SADU!

• 20.02.2020 18:06
      • Dnia 9 października uczniowie klasy I b oraz I c wybrali się do sadu jabłoniowego w Maleninie.

• Podczas spaceru po sadzie dzieci dowiedziały się, m.in. jak zakłada się sad i pielęgnuje drzewka, dowiedziały się jakie są najpopularniejsze gatunki jabłek oraz jakie są ich wartości odżywcze i walory zdrowotne.
        Dzieci miały możliwość skosztowania owoców prosto z drzewa. Otoczenie sadu sprzyjało relaksowi i zabawie na świeżym powietrzu, a polanka zapraszała do zabaw ruchowych.
        200 – letnia stodoła to odpowiednie miejsce, do odbycia tematycznych zajęć edukacyjnych.
        Pobyt w Maleninie zakończył się degustacją pysznej szarlotki.
        Nad przebiegiem wycieczki czuwali wychowawcy i organizatorzy panie: Marzena Chmielewska, Katarzyna Kalkowska, Hanna Brzoskowska, Hanna Prusiecka.

GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYCIECZKI MOŻECIE OBEJRZEĆ TUTAJ