Nawigacja

KADRA PEDAGOGICZNA

Rok szkolny 2022 - 2023

 

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2022/2023

 

Hanna Brzoskowska – edukacja wczesnoszkolna

Mariola Dudzińska – edukacja wczesnoszkolna

Barbara Erdman – edukacja wczesnoszkolna

Justyna Erdman – edukacja wczesnoszkolna/rewalidacja

Anna Gryniuk – edukacja wczesnoszkolna/rewalidacja

Ewa Kajzer – edukacja wczesnoszkolna/rewalidacja

Krystyna Kolasińska – edukacja wczesnoszkolna

Wioleta Łukiewicz – edukacja wczesnoszkolna

Ewa Prabucka – edukacja wczesnoszkolna

Hanna Szwoch – edukacja wczesnoszkolna

Karolina Trzebiatowska – edukacja wczesnoszkolna

Lucyna Wartalska – edukacja wczesnoszkolna/j. angielski

Iwona Wojewódka – edukacja wczesnoszkolna

Natalia Wrycza – edukacja wczesnoszkolna/j. angielski

Magdalena Drewek – edukacja wczesnoszkolna

Iwona Szwoch – edukacja wczesnoszkolna

 

Justyna Belicka – j. polski

Gabriela Glińska – j. polski/rewalidacja

Aleksandra Miczek – j. polski

Betina Kwaśniewska – j. polski

Alicja Mowińska – j. polski/rewalidacja

Elżbieta Sikora – j. polski/wicedyrektor

Justyna Stuba-Poppek – j. polski/rewalidacja

Agnieszka Cieślewicz-Kwaśniewska j. polski/rewalidacja

Radosław Janicki – historia/wos/wdż

Sylwia Kortas-Kielbratowska – historia

 

Beata Bukowska – matematyka/fizyka

Magdalena Gawlik-Wełmińska – matematyka/informatyka

Alicja Korpecka – matematyka/informatyka

Jolanta Kruszyńska – matematyka

Justyna Peplińska – matematyka/informatyka

Małgorzata Wujec – matematyka/informatyka

Adam Becker – informatyka

Łukasz Jahnke – informatyka/wicedyrektor

 

Tomasz Kowalewski – EDB

Dorota Kuprewicz-Raszeja – geografia

Wioleta Czerska – przyroda/biologia

Lucyna Radtke – przyroda/biologia

Agnieszka Wielczyk – chemia

 

Sara Gerigk – j. angielski

Magdalena Guzikiewicz – j. angielski

Alicja Kaczyńska – j. angielski

Przemysław Larecki – j. angielski

Joanna Stylo – j. angielski

Monika Kwaśniewska – j. angielski

Karolina Płonka – j. niemiecki

Krzysztof Plutowski – j. niemiecki

 

 

Leszek Sintek – wychowanie fizyczne

Andrzej Sinicki – wychowanie fizyczne

Kamila Sinicka – wychowanie fizyczne

Weronika Piłat – wychowanie fizyczne

Iwona Ruszczyńska – wychowanie fizyczne

Magdalena Miloch – wychowanie fizyczne

Magdalena Lenz – wychowanie fizyczne

Hanna Kotkiewicz- wychowanie fizyczne

 

Tomasz Kłos – technika/wychowanie fizyczne/świetlica

Ewa Kruczek – plastyka

Mariusz Marchewicz – muzyka/świetlica

 

Ewelina Rutkowska – religia

Piotr Fankidejski – religia

Karol Szarmański – religia

Anna Gawlik – religia/świetlica

 

Iwona Cieślik – świetlica

Patrycja Zieman – świetlica/rewalidacja

Eliza Wojewódka – świetlica

Katarzyna Konkolewska – świetlica

 

Bogusława Bałdzikowska – biblioteka

Emilia Jetka – biblioteka

 

Anna Kiszewska – pedagog/doradztwo zawodowe

Monika Smugała – pedagog/rewalidacja

Magdalena Matracka-Paul – psycholog

Iwona Glińska – rewalidacja

Mirela Pietrzak – rewalidacja

Marzena Chmielewska – rewalidacja/wicedyrektor

Alicja Gajewska – rewalidacja

Jolanta Hapońska – rewalidacja

Danuta Kensicka – rewalidacja

Mariola Ross-Peplińska – rewalidacja

Zyta Sadowska – rewalidacja

Monika Sengerska – rewalidacja/dyrektor

Alina Bolduan – rewalidacja

Lucyna Polachowska – rewalidacja

Katarzyna Ringwelska – rewalidacja

Marta Bałdowska – rewalidacja

Joanna Erdanowska – logopeda

Kinga Szoła – współorganizowanie kształcenia

 

 

 

 

 

 

 

 

liczba odwiedzin: 4862247

 

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliusza Słowackiego
    al. Jana Pawła II 4
    83-200 Starogard Gdański
  • tel./fax (058) 5622081

Mapa