• Co się kryje za zdjęciem?

• 23.02.2024 09:34
      • Seria: zajęcia poznawcze
        Co się kryje za zdjęciem - odkrywamy fotografię.

Podczas zajęć otwartych w świetlicy szkolnej pani Patrycja Zieman przedstawiała pasjonujący temat, który hobbystycznie towarzyszy jej każdego dnia „Zasady dobrej fotografii”.
        Wśród dostępnego sprzętu dostrzec mogliśmy: aparaty lustrzanki, aparaty bez lusterkowe, aparaty analogowe, aparaty kompaktowe, obiektywy, statywy, slajdy kliszowe itp.
        Mogliśmy dowiedzieć się o zasadach stosowania każdego z tych elementów w fotografii, poznaliśmy kilka podstawowych pojęć z zakresu fotografii, a także o tym, jakich unikać błędów podczas robienia zdjęć i na co zwracać uwagę, aby osiągnąć efekty w tej dziedzinie.
        Temat ten niezwykle zaciekawił uczestników świetlicy i wzbudził wiele pozytywnych emocji.  Dziękujemy za pasjonujący wykład!