• Integracja, nauka, zabawa – kulinarna potrawa.

• 14.03.2024 11:14
        Seria: zajęcia kreatywne.
        Seria: zajęcia praktyczne.

Integracja, nauka, zabawa – kulinarna potrawa.

Wśród tematycznych, cotygodniowych haseł tygodnia, jedno cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród uczestników świetlicy szkolnej, czyli „Tradycje kulinarne w Polsce i na świecie”. Oczywiście podczas tego tygodnia tematyka kulinarna z wykorzystaniem dostępnych elementów i materiałów w świetlicy przyniosła oczekiwane efekty i ciekawe prace. Jednak to praktyczne zajęcia kulinarne zadecydowały o popularności tego tygodnia. Uczniowie mieli okazję zaprezentować się i spróbować swoich sił w dwudniowych praktycznych zajęciach pt. „Dzień chrupiącego tosta” oraz „Dzień a la pizza”. Dzięki licznemu zainteresowaniu uczniów zajęciami kulinarnymi, nabyli oraz udoskonalili niezbędne umiejętności do wykorzystania w życiu codziennym, a przy tym wszyscy doskonale się bawili.