• KOSTKA RUBIKA – ZACHĘCAMY, UKŁADAMY – WARSZTATY

• 20.06.2023 14:56

KOSTKA RUBIKA – ZACHĘCAMY, UKŁADAMY – WARSZTATY

Dla pasjonatów układania kostki Rubika dzielenie się swoim hobby to zaszczyt.
         Właśnie takie warsztaty praktycznej nauki i pokazu układania kostki zorganizowali w świetlicy szkolnej dwaj uczniowie z klasy IV c. Swoją wiedzę przekazywali i zachęcali uczniów korzystających ze świetlicy szkolnej do układania poszerzając tym sposobem grono wielbicieli kostki Rubika. Uczniowie obdarzeni darem pozytywnego i skutecznego przekazu pozostawili po sobie atmosferę ciekawego klimatu lekcji w formie warsztatów, za to należą im się wielkie brawa.
        Również tego dnia mogliśmy zaprezentować podarowaną na tę okazję od sponsora książkę, która z pewnością niejednego ucznia zachęci do zmagania z kostką.