• ZAJĘCIA OTWARTE DLA SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ „CIEKAWE I SŁYNNE JEDNOSTKI PŁYWAJĄCE”

• 02.03.2020 19:50
      • Morze to niekończący się temat i na pewno nie można przedstawić go w czasie jednej lekcji. Podczas zajęć otwartych w świetlicy szkolnej pani Mirela Pietrzak przedstawiła jedynie namiastkę tematyki morskiej „Ciekawe i słynne jednostki pływające”.

• W części multimedialnej wymieniła te pojazdy morskie, które w niesamowity sposób zapisały się na kartach historii. Dzieci doskonale podjęły temat i owe jednostki umiały rozpoznać w rozsypance sylabowej, a muzyczna zabawa ruchowa zapewniła nie tylko przerwę śródzajęciową, ale wprawiła wszystkich w doskonały humor. Zajęcia kończyły się zadaniem plastycznym. Uczniowie wykonali zakładki do książki w marynistycznym stylu. Mogą one służyć dla potrzeb własnych albo sprawdzić się jako autorski podarunek dla najbliższych.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ