• Jazda konna – moja pasja, moje życie

• 20.06.2023 15:12

Jazda konna – moja pasja, moje życie

Jazda konna to dyscyplina zrzeszająca coraz większe grono zainteresowanych.
          Taką pasją chciała podzielić się z uczestnikami świetlicy uczennica klasy 8f.
          Jej ciekawa opowieść na temat jazdy konnej spotkała się z pozytywnymi wrażeniami i ogromnym zainteresowaniem, co odzwierciedlało się wieloma pytaniami.
           Samodzielnie przygotowana przez uczennicę prezentacja multimedialna o życiu i potrzebach koni, budziła podziw a wiedza, którą dzieliła się z uczniami świadczyła o jej ogromnym zaangażowaniu w jeździectwo i sposobie na spędzanie wolnego czasu w towarzystwie tych pięknych i dostojnych zwierząt.

• Piłka nożna – hobby, które łączy pokolenia

• 20.06.2023 15:04

Piłka nożna – hobby, które łączy pokolenia

Dla uczestników świetlicy szkolnej o swojej pasji do gry w piłkę nożną opowiadał uczeń z klasy 6b.
           Podczas swojej prezentacji wystąpił w piłkarskim stroju klubowym, prezentował kilka trików z piłką, opowiadał o pracy zawodnika na treningu i podczas meczu, przekonywał, że sportowe zmagania z piłką to sama przyjemność łącząca pokolenia, to dyscyplina, która uczy przegrywać i zwyciężać, uczy współpracy i porozumienia w grupie oraz, że warto na nią postawić.

• KOSTKA RUBIKA – ZACHĘCAMY, UKŁADAMY – WARSZTATY

• 20.06.2023 14:56

KOSTKA RUBIKA – ZACHĘCAMY, UKŁADAMY – WARSZTATY

Dla pasjonatów układania kostki Rubika dzielenie się swoim hobby to zaszczyt.
           Właśnie takie warsztaty praktycznej nauki i pokazu układania kostki zorganizowali w świetlicy szkolnej dwaj uczniowie z klasy IV c. Swoją wiedzę przekazywali i zachęcali uczniów korzystających ze świetlicy szkolnej do układania poszerzając tym sposobem grono wielbicieli kostki Rubika. Uczniowie obdarzeni darem pozytywnego i skutecznego przekazu pozostawili po sobie atmosferę ciekawego klimatu lekcji w formie warsztatów, za to należą im się wielkie brawa.
          Również tego dnia mogliśmy zaprezentować podarowaną na tę okazję od sponsora książkę, która z pewnością niejednego ucznia zachęci do zmagania z kostką.

• Wędkarstwo - moje hobby

• 20.06.2023 14:52

Wędkarstwo - moje hobby
          O tym, że warto mieć pasję, poświęcać dla niej czas i jednocześnie spędzać chwile na świeżym powietrzu
          przekonywał nas uczeń klasy 3a, którego zainteresowaniem jest wędkarstwo.
          Podczas spotkania opowiadał o ciekawostkach i przygodach z wędkowania, prezentował sprzęt wędkarski
          a także zachwycał nas wiedzą na temat fauny w jeziorach,
          zapewniał, że jest to hobby pełne zaangażowania, wymaga precyzji i uczy cierpliwości.

• Nordic walking- leśny spacer sympatyków PSP Nr 4

• 16.05.2023 15:11
        • Dnia 14 maja odbył się kolejny spacer sympatyków PSP Nr4. Tym razem udaliśmy się  w niedzielne przedpołudnie do Starego Lasu, gdzie wędrując leśnymi ścieżkami relaksowaliśmy się wtapiając w naturę.  Dopisała nam fantastyczna pogoda i dobry humor. Organizatorem spaceru był Zespół Szkoły Promującej Zdrowie.