• Warsztaty Nordic Walking w świetlicy.

• W ramach programu szkoła promująca zdrowie w świetlicy zorganizowano warsztaty z instruktorem Nordic Walking.

Nauka poprzez zabawę połączona ze spacerem na świeżym powietrzu przyniosła wszystkim lekkie orzeźwienie i radość .

• "Pastisz, czyli żarty w fotografii"

• Fotografia otacza nas niemal wszędzie – w prasie, na bilbordach, w internecie, w MMS-ach. Żyjemy w świecie obrazów. Autorzy zdjęć potrafią w inteligentny sposób odwołać się do znanych dzieł, motywów i bawić się skojarzeniami. Wymaga dużej wyobraźni, wyczucia i poczucia humoru. Taka twórczość nierzadko może być sztuką samą w sobie.
            Pastisz, jest z definicji utworem naśladującym, nienoszącym, jednakże cech fałszerstwa; tworzonym częściej dla pochwały niż krytyki – różni się więc w tym względzie od karykatury.

• Dzień dziecka

• Dzieci z klasy 1c rozpoczęły obchody Dnia Dziecka wyjściem do kręgielni oraz na warsztaty małego kucharza, gdzie mogły samodzielnie zrobić swoją pizzę a następnie zjeść ją ze smakiem Niecierpliwie czekają na jutrzejszy festyn z okazji ich święta

• "Pozytywne Wsparcie 2023 - Fundusz Młodzieżowy".

• Już w czerwcu w szkole odbędzie się Festiwal Gier Planszowych.

Jest to możliwe dzięki trzem uczennicom z klasy 8e (Aleksandra Tomczyk, Natalia Stachelek, Anna Topolska), które przygotowały projekt, na który otrzymały finansowanie w ramach projektu "Pozytywne Wsparcie 2023 - Fundusz Młodzieżowy".

Szczegóły już niedługo.

Relację z wręczenia symbolicznych czeków można zobaczyć tu:

LINK